Opět slavíme úspěch v olympiádě v českém jazyce

Dne 6. 2. 2014 proběhlo okresní kolo olympiády v českém jazyce.

Naši školu v I. kategorii reprezentovaly Anežka Sladká a Karolína Brůnová, obě z kvarty. Anežka získala 2. místos postupem do krajského kola, Karolína se umístila na 11. – 17. pozici ze 42 soutěžících.

Také ve II. kategorii opět slavíme velký úspěch našich studentů. Reprezentovali nás Jan Kadlec z oktávy, Kristýna Garčeková ze 3. ročníku, Alena Černohousová ze septimy a Zuzana Urbanová z kvinty. Jan Kadlec získal 1. místo,Kristýna Garčeková 2. místo – oba postupují do krajského kola. Alena Černohousová obsadila 4. – 5. pozici a Zuzana Urbanová byla 9. z 19 soutěžících.

Všem výše uvedeným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a Anežce, Honzovi a Kristýně přejeme hodně úspěchů v krajském kole.