Suplování

 

Suplování:  Úterý 13.11.2018

 

Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace

4.ročník a oktáva po 2. hodině odchod do divadla. Vyučování pokračuje 8. hodinou – začátek po dohodě s vyučujícími.

5.+ 6. hodina lingvistická olympiáda v uč. 6 a 8

 

 

  Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  4.A, 8.B     Absc Absc Absc Absc Absc    

 

  Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  Bartoňová Alice     .. ..    
  Fröhlichová Olga     .. ..    
  Pokorný Martin ..                
  Škvor Radoslav                 ..

 

 

  Změny v rozvrzích učitelů:
  Boudíková Blanka 6.hod přesun << ČJ 2.A (15) z 7.hod
  7.hod přesun >> ČJ 2.A   na 6.hod
  Červinka Pavel 3.hod přesun >> NJ 3.A (NJ)   na 5.hod
  5.hod přesun << NJ 3.A (NJ) (4) z 3.hod
  Doubová Veronika 5.hod změna AJ2 2.A (NJ2) (5)  
  Farkačová Ivana 3.hod změna AJ2 1.A (NJ2) (5)  
  4.hod změna AJ1 3.A (AJ1) (5)  
  8.hod změna AJ1 2.B (FJ1) (5)  
  Kvoch Petr 2.hod přesun << F 4.A (3) z 6.hod
  3.hod přesun << F 3.A (3) z 9.11. 8.hod
  Lanková Věra 6.hod přesun << AJ2 1.B (FJ2) (5) z 7.hod
  7.hod přesun >> AJ2 1.B (FJ2)   na 6.hod
  Ondřejová Radka 1.hod přesun >> Ch 3.A   na 6.hod
  4.hod přesun >> Ch 1.B (LP3)   na 23.10. 3.hod
  6.hod přesun << Ch 3.A (19) z 1.hod
  9.hod navíc B 1.B (LP2) (16)  
  Podskalská Kristina 6.hod přesun << NJ 1.A (NJ2) (4) z 7.hod
  7.hod přesun >> NJ 1.A (NJ2)   na 6.hod
  Procházková Radka 1.hod přesun << M 3.A (3) z 6.hod
  4.hod přesun << F 1.B (LP1) (2) z 27.11. 3.hod
  6.hod přesun >> M 3.A   na 1.hod
  Škvor Radoslav 6.hod přesun << FJ 1.B (FJ1) (17) z 7.hod
  7.hod přesun >> FJ 1.B (FJ1)   na 6.hod
  Štrynclová Jana 2.hod přesun >> ČJ 4.A   na 16.11. 5.hod
  3.hod přesun >> FJ 3.A (FJ)   na 5.hod
  5.hod přesun << FJ 3.A (FJ) (13) z 3.hod
  Vojířová Zuzana 3.hod odpadá BSe2 8.B (Bse2)+   zrušeno
  4.hod přesun << B 1.A (6) z 15.11. 2.hod

 

 

  Změny v rozvrzích tříd:
  1.A 3.hod AJ2 NJ2 (5) změna Farkačová Ivana  
  4.hod B   (6) přesun << Vojířová Zuzana z 15.11. (Čt) 2.hod
  6.hod NJ NJ2 (4) přesun << Podskalská Kristina z 7.hod
  7.hod NJ NJ2   přesun >>   na 6.hod
  1.B 1.hod D     odpadá   (Pk)
  4.hod F LP1 (2) přesun << Procházková Radka z  (27.11. 3.hod)
  4.hod Ch LP3   přesun >>   na 23.10. 3.hod
  6.hod AJ2 FJ2 (5) přesun << Lanková Věra z 7.hod
  6.hod FJ FJ1 (17) přesun << Škvor Radoslav z 7.hod
  7.hod AJ2 FJ2   přesun >>   na 6.hod
  7.hod FJ FJ1   přesun >>   na 6.hod
  9.hod B LP2 (16) navíc Ondřejová Radka  
  2.A 5.hod AJ2 NJ2 (5) změna Doubová Veronika  
  6.hod ČJ   (15) přesun << Boudíková Blanka z 7.hod
  7.hod ČJ     přesun >>   na 6.hod
  2.B 8.hod AJ1 FJ1 (5) změna Farkačová Ivana  
  9.hod FJ FJ2   odpadá   (Sk)
  3.A 1.hod M   (3) přesun << Procházková Radka z 6.hod
  3.hod F   (3) přesun << Kvoch Petr z 9.11. (Pá) 8.hod
  4.hod AJ1 AJ1 (5) změna Farkačová Ivana  
  5.hod FJ FJ (13) přesun << Štrynclová Jana z 3.hod
  5.hod NJ NJ (4) přesun << Červinka Pavel z 3.hod
  5.hod ČJ     odpadá   (Fr)
  6.hod Ch   (19) přesun << Ondřejová Radka z 1.hod
  4.A 2.hod F   (3) přesun << Kvoch Petr z 6.hod