Bobřík informatiky

V týdnu od 10. do 14. listopadu 2014 se naše škola zapojila do celorepublikové soutěže Bobřík informatiky. Soutěž letos probíhala již 7. rokem a studenti v ní prokazují své znalosti z oblasti informatiky a logiky. Naše škola soutěžila v kategorii KADET a SENIOR. V první z uvedených kategorií své znalosti testovali studenti kvarty, v druhé pak vybraní studenti z 3. a 4. ročníku, septimy a oktávy.

Mezi nejlepšími se v kategorii KADET umístili:

 • Cyril Vacek (kvarta) – 41. místo v ČR
 • Martin Gärtner (kvarta) – 179. místo v ČR
 • Kateřina Bezániyová (kvarta),
  Michal Krejčík (kvarta),
  Ladislav Marko (kvarta),
  Miroslav Vraný (kvarta) – všichni 391. místo v ČR

Celkem v kategorii KADET soutěžilo 9 868 žáků.

Mezi nejlepšími se v kategorii SENIOR umístili:

 • Veronika Kvochová (septima) – 186. místo v ČR
 • Kristýna Garčeková (4. ročník) – 308. místo v ČR
 • Štěpánka Janusová (4. ročník) – 396. místo v ČR

Celkem v kategorii SENIOR soutěžilo 3 606 žáků.