Úspěchy našich studentů v Corny Cupu

Vynikajícího výsledku dosáhli naši studenti v krajském kole Corny Cupu – středoškolském atletickém poháru, který se konal 29. 9. 2015 v Turnově na stadionu Ludvíka Daňka.

Chlapci se ve složení Adam Haiblík, Adam Pelta,Vojtěch Karásek, Filip Maček, Miloš Šolc, Lukáš Preisler, Lukáš Joukal, Tomáš Dostrašil, Jan Křenovský, Luboš Petržilka a David Šklíba umístili v silné konkurenci osmi družstev na pěkném třetím místě. Individuálního úspěchu dosáhl Adam Haiblík, který se umístil taktéž na třetím místě ve skoku vysokém.

Ještě lépe dopadly dívky, které dokonce zvítězily a postoupily tak do republikového finále, které se bude konat v Břeclavi 6. října 2015.

Nejlepších individuálních výsledků dosáhly Kateřina Hornová, která zvítězila v běhu na 60 m a byla třetí ve skoku dalekém, Míša Barborová druhá na 60 m a třetí na 200 m a Nikola Šustrová, která byla třetí ve vrhu koulí. Dalšími závodnicemi pak byly Markéta Nikendeyová, Bára Smetanová, Terezie Mačková, Denisa Fořtová, Abigail Šolcová, Sára Kordíková a Bára Rynešová.

Všem závodníkům gratulujeme a dívkám budeme držet palce v republikovém finále.